Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapraszam do skorzystania z moich Wróżb Online. Rytuały, ezoteryka, Sennik, magia, wróżby online, Horoskop - Interpretacja Snu - Tarot Snów - Trójka Mieczy
04 kwietnia 2024

Trójka Mieczy - Tarot Snów

Karta Tarota Snów - Trójka Mieczy

Trójka Mieczy to karta wskazująca osobę która jest rozczarowana, osobę która odczuwa wewnętrzny ból, te negatywne emocje jednak są spowodowane błędnymi wyobrażeniami.

 

Karta Tarota Snów Trójka Mieczy to karta która w rozkładzie wskazuje nam na osobę która nie umie się pogodzić z tym iż świat nie wygląda dokładnie tak jakby się tego oczekiwało. Tą osobą może być ktoś z naszego otoczenia albo my sami. Osoba opisana przez tą kartę ma konkretne wyobrażenie sytuacji, rzeczy, czy też kogoś innego, lecz jest to jedynie wyobrażenie które ostatecznie okazuje się błędne przez co pojawia się smutek, rozczarowanie a nawet złość że coś się dzieje inaczej niż to sobie wyobraziliśmy. Według kart nie umiemy sobie poradzić z tym że coś idzie nie po naszej myśli. 

 

W Astrologii Trójka Mieczy jest to karta Saturna w znaku Wagi. Ograniczenia (czyli Saturn), dotyczą nas wszystkich, tworzy to równowagę w świecie (czyli Waga). Mówi nam o tym że rozczarowanie na każdego czeka w pewnym momencie, nie wszystko zawsze się układa po naszej myśli. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.