Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
21 lipca 2020

Umiarkowanie - Tarot Snów

Karta Umiarkowanie z Tarota snów jest kartą 15 oznaczoną numerem XIV, jej litera hebrajska to Samekh, jeśli chodzi o dosłowne tłumaczenie jest to podpórka namiotu, lecz jeśli spojrzymy na to głębiej jest to połączenie nieba z ziemią, jest doskonałym symbolem równoważności właściwości karty umiarkowanie. Natomiast w astrologii jej symbolem jest strzelec, czyli harmonia oraz równowaga w umiarkowaniu.
 
Karta ta w rozkładzie może mieć przeróżne znaczenie, w zależności od tego z jakimi kartami się pojawi, lecz ogólnym jej znaczeniem jest równowaga której powinniśmy szukać. Mówi ona nam o tym że czasem trzeba spojrzeć na życie nieco inaczej, nie zawsze warto dążyć do maksimum, czasem warto się zatrzymać i znaleźć równowagę w naszym życiu, na przykład równowagę miłości z pracą.
 
Harmonia w wielu dziedzinach jest bardzo ważna by się nie zatracić, ta karta nam to pokazuje, nie zawsze to o co walczymy jest tego warte. Zastanówmy się czy nie przekraczamy granic, czy nie warto dokonać pewnych zmian w naszym życiu i jeszcze raz przeanalizować co jest dla nas najważniejsze. A może uda nam się połączyć jedno z drugim. Może to wymagać od nas pewnych kompromisów ale mogą one być dla nas bardzo ważne.
 
Poszukajmy złotego środka który da nam radość ale też nie zapomnimy przy tym o innych osobach które nas otaczają.

 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.