*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
21 lipca 2020

Umiarkowanie - Tarot Snów

Karta Umiarkowanie z Tarota snów jest kartą 15 oznaczoną numerem XIV, jej litera hebrajska to Samekh, jeśli chodzi o dosłowne tłumaczenie jest to podpórka namiotu, lecz jeśli spojrzymy na to głębiej jest to połączenie nieba z ziemią, jest doskonałym symbolem równoważności właściwości karty umiarkowanie. Natomiast w astrologii jej symbolem jest strzelec, czyli harmonia oraz równowaga w umiarkowaniu.
 
Karta ta w rozkładzie może mieć przeróżne znaczenie, w zależności od tego z jakimi kartami się pojawi, lecz ogólnym jej znaczeniem jest równowaga której powinniśmy szukać. Mówi ona nam o tym że czasem trzeba spojrzeć na życie nieco inaczej, nie zawsze warto dążyć do maksimum, czasem warto się zatrzymać i znaleźć równowagę w naszym życiu, na przykład równowagę miłości z pracą.
 
Harmonia w wielu dziedzinach jest bardzo ważna by się nie zatracić, ta karta nam to pokazuje, nie zawsze to o co walczymy jest tego warte. Zastanówmy się czy nie przekraczamy granic, czy nie warto dokonać pewnych zmian w naszym życiu i jeszcze raz przeanalizować co jest dla nas najważniejsze. A może uda nam się połączyć jedno z drugim. Może to wymagać od nas pewnych kompromisów ale mogą one być dla nas bardzo ważne.
 
Poszukajmy złotego środka który da nam radość ale też nie zapomnimy przy tym o innych osobach które nas otaczają.

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały