Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
28 grudnia 2019

Wiara - Tarot Snów

Dzisiaj przedstawiam Wam V kartę z Wielkich Arkana, z Tarota Snów którym przede wszystkim się posługuję. Karta ta, w różnych taliach, nazywana jest inaczej. Może być Kapłanem, bądź Papieżem. W tej talii, nie należy tej karty traktować z jakąkolwiek religią. Jest to zwykła postać, nie przypisana do konkretnej płci, czy też wiary. Szaty mogą kojarzyć się albo z różnymi religiami, albo z żadną z religii. Możemy w tej postaci zobaczyć mnicha, kapłana, a możemy też zobaczyć starca, staruszkę, osobę mądrą, która próbuje skupić się na własnych wartościach, które ma do przekazania.

 

Karta Wiara, symbolizuję tę część nas samych, która odpowiada za umiejscowienie pojawiających się w naszym życiu zdarzeń, myśli i uczuć w szerszym kontekście.

 

Na pewno też karta Wiara, pomaga nam okiełznać ciemne strony innych kart, aczkolwiek sama również przedstawia swoją mroczną stronę. Ludzka skłonność do unikania zmian, prowadzi nas do przekonania, że nasze zasady moralne są jedynymi słusznymi. Niestety to z kolei prowadzi do stronniczości będącej źródłem uprzedzeń.

 

Warto również wspomnąć że ta karta, symbolizuję logiczne myślenie, rozumowanie, które służy nam do tego, by przebić się dzięki logicznemu myśleniu przez to, co jest dla nas niezrozumiałe, niejasne.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.