Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Dzisiaj przedstawiam Wam V kartę z Wielkich Arkana, z Tarota Snów którym przede wszystkim się posługuję. Karta ta, w różnych taliach, nazywana jest inaczej. Może być Kapłanem, bądź Papieżem. W tej talii, nie należy tej karty traktować z jakąkolwiek religią. Jest to zwykła postać, nie przypisana do konkretnej płci, czy też wiary. Szaty mogą kojarzyć się albo z różnymi religiami, albo z żadną z religii. Możemy w tej postaci zobaczyć mnicha, kapłana, a możemy też zobaczyć starca, staruszkę, osobę mądrą, która próbuje skupić się na własnych wartościach, które ma do przekazania.

 

Karta Wiara, symbolizuję tę część nas samych, która odpowiada za umiejscowienie pojawiających się w naszym życiu zdarzeń, myśli i uczuć w szerszym kontekście.

 

Na pewno też karta Wiara, pomaga nam okiełznać ciemne strony innych kart, aczkolwiek sama również przedstawia swoją mroczną stronę. Ludzka skłonność do unikania zmian, prowadzi nas do przekonania, że nasze zasady moralne są jedynymi słusznymi. Niestety to z kolei prowadzi do stronniczości będącej źródłem uprzedzeń.

 

Warto również wspomnąć że ta karta, symbolizuję logiczne myślenie, rozumowanie, które służy nam do tego, by przebić się dzięki logicznemu myśleniu przez to, co jest dla nas niezrozumiałe, niejasne.

Wiara - Tarot Snów

28 grudnia 2019
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA