Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 września 2020

Wieża - Tarot Snów

Karta Wieża jest oznaczona numerem XVI lecz tak naprawdę jest to już 17 karta Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Peh czyli Usta, jest to symbol naszej mowy, tego że słowa mają wielką moc, mogą zniszczyć kogoś życie, mogą kogoś uszczęśliwić, mogą pomóc. Dobrym przykładem jest tutaj biblijna Wieża Babel, to ta przypowieść mówi o tym że słowa mają dużą moc, że bez porozumienia dużo nie osiągniemy. W Astrologi karta Wieża odpowiada Marsowi. Jest to planeta, symbol wściekłość, nieporozumienia, konfliktu, wojny ale też odbudowy, szansy na nowy początek.

 

Nasza karta jest symbolem niedoskonałości, mówi ona nam o tym że nasze myśli, nasze słowa, nasze czyny, zawędrowały w złą stronę. Jest to ostrzeżenie przed złą drogą którą kroczymy przez życie w ostatnim czasie. Mówi ona o tym że potrzebne są nam zmiany, że czasem należy nawet zacząć wszystko od nowa by osiągnąć zamierzony cel, by mieć szansę poprowadzić nasze życie odpowiednią ścieżką życiową.

 

Wieża którą widzimy w Tarocie Snów, nie wygląda jak w innych taliach tarota, zazwyczaj jest ona ukazana jako wieża która już runie, rozpada się, w tarocie snów jest ona ukazana jako potężna, silna wieża ale za to złowroga, na czerwonym tle, z uderzającymi o nią piorunami. Dlatego w tym tarocie tą kartę można odczytać jako zapowiedź, jako ostrzeżenie a nie jak w innych taliach o braku już wyboru, o jedynej możliwej ścieżce w życiu czyli zaczęciu czegoś od nowa. Ta karta chce nam przekazać to samo ale przy okazji wskazuje że mamy wybór, pomaga nam wybrać odpowiednią drogę ale to my ją wybieramy. 

 

Pamiętajmy że słowami możemy zranić inne osoby, że mają one dużą moc nad którą władamy, ważne by je dobierać odpowiednio, mogą one zranić ale mogą też dać radość, pokazać kim naprawdę jesteśmy. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.