*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
02 czerwca 2020

Wisielec - Tarot Snów

Karta Wisielec, jest oznaczona numerem XII, literą hebrajską Mem oznaczającą wodę, oraz jest astrologicznym Neptunem. 

 

W tarocie snów karta którą opisuje jest narysowana inaczej niż w innych taliach, zazwyczaj na tej karcie jest ukazany mężczyzna który jest powieszony za jedną nogę, by pokazać że jest on ukarany w pewien sposób, że jego zmiany, jego pogląd na świat nie jest jego wyborem. W tarocie snów postać ukazana na karcie, nie jest na niczym powieszona, widać że ta pozycja jest jego własnym wyborem. Jest to pokazane w ten sposób byśmy zrozumieli sami jesteśmy kowalami swojego losu, sami podejmujemy decyzję na temat naszego życia, światopogląd którym się kierujemy w życiu jest wyłącznie naszym wyborem, ktoś mógł nas na niego nakierować ale to my podejmujemy decyzje jak chcemy przejść przez nasze życie.

 

Wisielec oznacza ignorowanie oczekiwań społecznych, mówi nam o tym że czasem warto przeciwstawić się wszystkim, by osiągnąć swój cel, trzeba kierować się własnymi celami w życiu a nie cudzymi. 

Niekiedy warto spojrzeć na świat w inny sposób bo dostrzec to co jest dla nas najważniejsze, zmiana perspektywy może nam pomóc osiągnąć swoje cele. Nie trzymajmy się na siłę schematów wyznaczonych przez innych a nawet i przez nas samych. 

 

Nasz karta może też wskazywać na to udajemy przed sobą i przed innymi osobę którą nie jesteśmy, chcemy by ludzie na współczuli, chcemy pokazać że jesteśmy męczennikami, a tak naprawdę nie mamy w życiu gorzej niż inni. Czasem warto spojrzeć szerzej na otaczający nas świat by dostrzec cierpienie innych, wtedy przekonamy się że inni mimo że mają gorzej niż my to dają sobie radę w życiu, nie poddają się.

 

Owa karta może również wskazać że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli się poświęcić pewnym sprawą, oprócz tego że będzie to słuszne to będzie również korzystne dla nas w dalszej perspektywie, czasem warto się przez pewien czas przemęczyć by później żyło nam się lepiej, byśmy byli bardziej szczęśliwi. 

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały