Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Moi Drodzy, dzisiaj przychodzę do Was  z ważną kwestią. Z pytaniem które zadaję mi wiele z Was w rozmowach. A mianowicie czym w ogóle jest wróżba? Otóż to jest tak naprawdę swojego rodzaju prognoza. Prognoza przyszłości, która opiera się na obecnym sposobie postępowania, nastawieniu, a także tym w jaki sposób podejmujemy decyzje. Czyli oznacza to, że w jaki sposób obecnie postępujesz, może dać to właśnie takie wyniki jakie zobaczysz we wróżbie.

Często zdarza się że sytuacje w której się znajdujemy, powodują u nas mętlik w głowie. Ciężko nam ocenić, co dalej? Co zrobić? Jaką decyzję podjąć? I tu właśnie przychodzą z pomocą karty, które dają rady i wskazówki, najbardziej obiektywne.

Trzeba jednak pamiętać, że za własne życie, każdy z nas odpowiada sam. Wróżba to nie jest wyrok. I to jest bardzo ważne. Przyszłość przecież zmienia się codziennie. Codziennie podejmujemy inne, nowe decyzję. Kształtujemy przyszłość sami, a co za tym idzie, sami możemy ją zmienić.

Wróżby mają nam pomagać w podejmowaniu decyzji. Dawać rady, obiektywne i niezależne, tak abyśmy mogli sami wyciągnąć z własnego życia wnioski. Więc nawet jeśli wróżba nam się nie spodoba, jest negatywna, to nic! Bierzmy wówczas los we własne ręce i działajmy, a wróżbę potraktujmy jako ostrzeżenie.

Pamiętajmy również o tym, że to czy zyskamy szczęście i spełnienie w życiu, zależy od nas samych.

Wróżby, a Twoje postępowanie

06 listopada 2019
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA