Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
30 października 2019

Kapłanka - Tarot Snów

Karta Kapłanka z rozkładu Wielkiego Arkana jest trzecią kartą lecz jest oznaczona numerem drugim. Jest to karta mówiąca o zrozumieniu swojej podświadomości, o swojej intuicji, o pogodzeniu przeciwieństw.W Astrologii z kolei, symbolem świadomości jest Księżyc.

Kapłanka to karta która pokazuje że warto słuchać swojej podświadomości, łączy ona dwa światy świadomości i podświadomości. Dzięki niej możemy zrozumieć rzeczy których nie widzimy, które tylko czujemy, w które wierzymy.

Dzięki tej karcie wiemy że musimy dokonać wyboru którą ścieżką pójdziemy, jak dwie kolumny na których szczycie są dwie kule różnokolorowe, symbolizujące oczy Głupca. Od dziecka staramy się klasyfikować wszystko co nas otacza, wybierać właściwie. Dobry czy zło, ciepło czy zimno, ból czy podświadomość, wierzyć czy nie wierzyć.

Z czasem tak naprawdę te wybory stają się coraz bardziej skomplikowane. Wybory, których musimy dokonywać w życiu np. odpowiedzialność - beztroska, dobre lub złe intencje. Dlatego karta wskazuję nam, byśmy znajdywali czas na to, by wsłuchać się w swoje własne JA. W swoje wnętrze, intuicje która nami kieruję i pokazuję jaką drogą powinniśmy kroczyć. Jakich wyborów dokonywać. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie dokonać właściwych wyborów, dlatego też należy się zastanowić parę razy zanim podejmiemy ważna życiową decyzję.

Karta Kapłanki to karta wrażliwa, delikatna, kobieca, a więc można by rzecz, że idealnie oddaje kobietę. Osobę, do której możemy się zwrócić o pomoc, o rade. Dlatego jeśli sami nie jesteśmy pewni jaką decyzje powinniśmy podjąć, warto poszukać w okół nas osoby, która będzie mogła z nami porozmawiać i pomóc nam w podjęciu decyzji.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.